TECNO MERLO - nástavby pro svoz odpadů

Profil Tecno Merlo

O společnosti TECNO MERLO.

 

Historie

Tecno je o neustálém posouvání technologického vývoje, výkonných a všestranných vozidel pro sběr odpadu s vynikající ovladatelností, jejichž výkon a všestrannost mají jediný cíl: zlepšit kvalitu služeb a bezpečnost práce.

1996-špičkové odborné znalosti

Tecno specializující se na konstrukci a výrobu vozidel s pro sběr a přepravu odpadu se připojuje ke skupině Merlo. Tato skupina se v průběhu let rozrostla pomocí vynikajících technologických úspěchů, o čemž dnes svědčí široká škála produktů, která se postupem času s růstem společnosti rozšiřovala.

2000-Na scénu vstupují malá vozidla

Nové Stipo, první sběrné vozidlo s lisovacím systémem, je milníkem v historii společnosti, protože malé sběrné systémy začaly přitahovat nový zájem

2001 - narodil se Urbis, první satelitní vozidlo

Dynamický přístup, který charakterizoval počátky podnikání, se nejlépe odráží ve výzkumu a vývoji nových produktů, které doplňují velké automatizované lisovací nástavby s bočním plněním. To byl začátek vzrušující fáze růstu výroby a prodeje, která se soustředila na novou třídu víceúčelových strojů: satelitní vozidla. Hned od začátku se solidní design a konstrukce setkaly s úspěchem a řada Urbis se brzy stala měřítkem na rostoucím trhu. Inovativní stroj nabízí bezkonkurenční všestrannost a ovladatelnost.

2002-Zenit, první lineární lisovací systém Tecno

Jedná se o sběrný a přepravní systém s lineárním lisováním. Tato nová kategorie strojů klade velký důraz na technické možnosti, které jsou charakteristickým znakem technologie Tecnoindustrie: počítačová správa bezpečnosti a provozních parametrů stroje, prostorově úsporný vyklápěč popelnic, systémy dálkového ovládání klíčových funkcí.

2003 - Rozšíření nabídky satelitních vozidel

Malé vozy Urbis byly doplněny dvěma dalšími rodinami strojů s vynikající manipulací, oba se schopností dopravovat odpad do větších sběrných vozidel: stroje Azimut a Hornet. Staví se také první satelitní vozidlo s kapacitou 10 metrů krychlových. Zahajuje provoz nový závod v San Rocco di Bernezzo, vybavený nejmodernější technologií, se zastřešenou plochou přes 22 tisíc metrů čtverečních.

2005 - Sintesi, nový automatizovaný sběrný systém

Představení nové řady Sintesi je dalším důkazem vedoucího postavení společnosti Tecnoindustrie ve výzkumu a inovacích.

2006 - Překročen limit 36 ​​metrů krychlových

Nový Zenit 36 ​​má premiéru ve velkokapacitním sortimentu pro nové a náročnější sběrné a přepravní aplikace.

2007 - Společnost stále roste

Rozšíření distribuční a servisní sítě v Itálii a Evropě a pokračující investice do výzkumu a vývoje svědčí o odhodlání společnosti růst ve stále konkurenceschopnějším mezinárodním scénáři.

2009 - Získání místa mezi předními národními hráči

Tecnoindustrie Merlo S.p.A., která nabízela nabídky celostátního významu a vyjednávala s předními zákazníky, dosáhla prodejních cílů, díky kterým si získala místo mezi předními národními hráči.

2012 - Zrodil se BVO

Zrodil se BVO, stroj se dvěma vanami, navržený tak, aby vyhovoval potřebám schémat přímého sběru odpadu a poskytoval služby sběru v konkrétních městských scénářích s různými druhy odpadu.

2017 - Zahájena práce s velkými veřejnými službami

Konsoliduje a posiluje se přítomnost a vztah s hlavními veřejnými podniky klíčových správ v celé Itálii a současně se rozvíjí rozsáhlá síť pokrývající celé území.

2019 - Rostlina zdvojnásobí svoji velikost

Vývoj zaznamenaný v posledních letech potvrdil růstovou strategii společnosti a vedl k dokončení expanze výrobního závodu San Rocco di Bernezzo poblíž Cuneo v roce 2019, což je předpokladem pro dosažení budoucích cílů.

Současný výrobní závod má zastřešenou plochu 15 000 metrů čtverečních a 20 000 metrů čtverečních venkovního prostoru.

Napište nám

Máte zájem o další informace? Zvažujete nákup techniky na svoz odpadů? Neváhejte nás kontaktovat.